Την Παρασκευή 2 Ιουλίου 2021 πραγματοποιήσαμε την καθιερωμένη καλοκαιρινή γιορτή μας λόγω της λήξης της εκπαιδευτικής χρονιάς.
Τηρώντας όλα τα πρωτόκολλα για την αποφυγή μετάδοσης του COVID_19 οι ωφελούμενοί μας τραγούδησαν και χόρεψαν παραδοσιακούς χορούς και παρακολουθήσαμε ολιγόλεπτο βίντεο με στιγμιότυπα από τις δράσεις του Κ.Ε.Α / Α.Μ.Ε.Α για το εκπαιδευτικό έτος 2020-2021.
Ευχόμαστε σε όλους ένα όμορφο, ξέγνοιαστο και ασφαλές καλοκαίρι!
Ραντεβού ξανά όλοι μαζί τον Σεπτέμβριο!
![](/wp-content/uploads/2023/09/IMG_7518.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/09/IMG_7561.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/09/IMG_7626.jpg)
![](/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20210707_124224.jpg)